Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Mokrsko Dolne

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

1 600 zł55,07 m² 29,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,07 m2 , zlokalizowane na parterze w 1-piętrowym budynku, przy ul. Langiewicza na osiedlu Psie Górki Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Pakosz

Baranówek,Kielce(Mokrsko Dolne + 25 km)

5 100 zł350 m² 14,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do wynajęcia lokal o powierzchni całkowitej 350 mkw, położony na I piętrze w II piętrowym budynku w niewielkiej odległości od centrum Kielc. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Maleszowa

Maleszowa(Mokrsko Dolne + 21 km)

82 000 zł946 m² 86,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Edyta Sidło Nieruchomości Prezentuje na sprzedaż wyjątkową działkę Z przestrzenią na twój wymarzony dom Działka budowlana z warunkami zabudowy - 946 m | Maleszowa, gm. Pierzchnica Na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Kowala

Kowala(Mokrsko Dolne + 17 km)

590 000 zł150 m² 3 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

| na sprzedaż dom wolnostojący o pow. użytkowej ok. 110 m2 , pow. całkowitej ok. 170 m2. Dom zlokalizowany na działce o pow. 900 m2 w Kowali, gm. Nowiny. Dom został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Pińczów

Pińczów(Mokrsko Dolne + 20 km)

102 000 zł9,34 m² 10 920,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Grupa fortis nieruchomości oferuje na sprzedaż działki budowlane w Pińczowie przy ul. Leśnej , objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Teren przeznaczony pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny umeblowany Kielce

Centrum,Kielce(Mokrsko Dolne + 25 km)

92,67 zł/m²73 m² 6 765 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal o powierzchni 73 m2 zlokalizowany na parterze budynku w centrum Kielc. Korzystna lokalizacja: w promieniu 600m liczne sklepy i instytucje, szpital Miejski 200m,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Śniadeckich

Centrum,Kielce(Mokrsko Dolne + 25 km)

2 250 zł57,75 m² 38,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 57,75 m2, zlokalizowane na trzecim piętrze, w 3 - piętrowej kamienicy, w ścisłym centrum Kielc, przy ul. Śniadeckich.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bema

Kielce(Mokrsko Dolne + 25 km)

249 000 zł20 m² 12 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 20 m , zlokalizowane na 1. piętrze w 3-piętrowym, ocieplonym bloku. Mieszkanie jest skierowane na południe, co zapewnia doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna ogrodzona Kielce

Centrum,Kielce(Mokrsko Dolne + 25 km)

3 936 000 zł12 244 m² 321,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| na sprzedaż działka inwestycyjna o pow. 12 244 m2 Nieruchomość zlokalizowana w północnej części Kielc, na terenach przemysłowych. W sąsiedztwie znajduje się Elektrociepłownia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Żelazna

Centrum,Kielce(Mokrsko Dolne + 25 km)

1 300 zł37,20 m² 34,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia kawalerka o powierzchni 37,2 m2, zlokalizowana na pierwszym piętrze w 3- piętrowym budynku przy ul. Żelaznej, w centrum Kielc. W mieszkaniu zamontowana jednostka.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna Mokrsko Dolne

Mokrsko Dolne,świętokrzyskie

35 000 zł14 633 m² 2,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki rolnej, łąki nr 284 w miejscowości Mokrsko Dolne w powiecie jędrzejowskim, w gminie Sobków.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij